Pencere Dergisi’nin Yeni Sayısı Türkçe ve Kürtçe Olarak Çıktı

 

isediyani

Ağrı (Agırî) ilimizde edebiyatçılar ve öğretmenler tarafından çıkarılan Pencere Dergisi’nin 5. sayısı Türkçe ve Kürtçe olarak iki dilde yayınlandı.

 

 

     Ağrı (Agırî) ilimizde edebiyatçılar ve öğretmenler tarafından çıkarılan Pencere Dergisi’nin 5. sayısı Türkçe ve Kürtçe olarak iki dilde yayınlandı.

     Aylık olarak çıkan kültür, sanat ve edebiyat dergisi Pencere’nin bu sayısı da yine dopdolu. Derginin yazıişleri müdürlüğünü Tahsin Timurboğa, genel yayın yönetmenliğini İbrahim Altun, editörlüğünü Zafer Çarboğa ve Fırat Keklik, grafik tasarımını Olcay Erkan Kaplan, arka kapak tasarımını ise Fazilet Ebe yapıyor.

     Derginin bu sayısının kapağında dünyaya açılan bir pencere var ve “Em Hezê li Gerdûnê Belav Bikin” (Dünyaya Sevgi Aşılayalım) çağırısı göze çarpıyor.

     Derginin bu sayısında şu yazılar ve yazarlar yer alıyor: Berfin Ökmen, Züleyha Özbey, Mahsun Özkan, Emrah Fırat, Raşit Yaman, Kübranur Taşdemir, M. Said Kondu, Zeynep Şirin, Gürgün Karaman, Azat Akbulut, Derviş Oğur, Selahatin Eğe, Tahsin Timurboğa, İbrahim Sediyani, Veysel Kaçak, Ahmet Bozkaplan, Fırat Keklik, İhsan Birgül, Mem Al, Nihat Öner, Yaşar Eroğlu.

     Derginin iletişim bilgileri şöyle:

     Pencere Kitap Evi ve Sanat Atölyesi, Yavuz Mahallesi, PTT Caddesi, Doğu İş Merkezi, Kat: 1, No: 55, Ağrı

     Telefon: (0545) 255 63 70

     E – mail: penceredergisi4@gmail.com

     SEDİYANİ HABER / AĞRI

     5 OCAK 2021

 

265 Total Views 1 Views Today
Twitter'da Paylaş     Facebookta Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir