Sediyani Haber YouTube Kanalı 2 Yaşında

 

isediyani

Yalnızca yazıları, dosyaları ve haberleriyle değil, birbirinden ilginç ve güzel videolarıyla da takipçilerinin gönlünde taht kuran Sediyani Haber’in 3 Ocak 2019’da yayınına başlayan YouTube kanalı bugün 2 yaşına girdi.

 

     5 yıldır yayın hayatını sürdüren ve yalnızca yazıları, dosyaları ve haberleriyle değil, birbirinden ilginç ve güzel videolarıyla da takipçilerinin gönlünde taht kuran Sediyani Haber’in 3 Ocak 2019’da yayınına başlayan YouTube kanalı bugün 2 yaşına girdi.

     Sediyani Haber YouTube Kanalı’nda gazeteci, yazar, şair, seyyah ve kâşif İbrahim Sediyani’nin keşifleriyle ilgili yapılmış ulusal ve uluslararası belgeselleri, kaleme aldığı kitaplarla ilgili çeşitli televizyon kanallarında yapılmış programları, Sediyani’nin farklı ülkelerde verdiği konferansları, katıldığı canlı yayınları ve Sediyani’nin ses sanatçıları tarafından okunan şiirlerini seyredebilirsiniz.

     Sediyani Haber YouTube Kanalı’nı şu linkten takip edebilir, ayrıca yüklenen her yeni videoda bildirimler alıp haberdar olmak için kanala abone olabilirsiniz:

https://www.youtube.com/channel/UCC8ryqiuoglcCynOkKmVgTA/videos

     SEDİYANİ HABER

     3 OCAK 2021

 

214 Total Views 1 Views Today
Twitter'da Paylaş     Facebookta Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir