Sediyani Haber 5 Yaşında

 

isediyani

“Erdemli Bir Toplum – Aydınlık Bir Ülke” mottosuyla yayın yapan Sediyani Haber sitesi, 5 yaşına girdi…

 

 

     Bilim, arkeoloji, astronomi, tıp, ekoloji, tarih, kültür, edebiyat ve sanat haberlerinin adresi, mazlumların sesi ve haber kaynağı, erdemli insanların fikir platformu Sediyani Haber sitesi, 5 yaşında…

     Hiçbir biçimde dîn, mezhep, ırk, kavim, dil, sosyal sınıf ve cinsiyet ayrımı gözetmeden yalnızca haklının ve mazlumun yanında yer alan ve “Erdemli Bir Toplum – Aydınlık Bir Ülke” mottosuyla yayın yapan Sediyani Haber sitesi, 5 yaşına girdi.

     1 Kasım 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan ve yayıncılık hayatında kendisine Malcolm X’in “Ben hakikatin peşindeyim; kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim; kimin için ve kime karşı olduğu önemli değil” sözünü ilke edinmiş olan Sediyani Haber, bugün 5 yaşına girmenin sevincini yaşıyor.

     Gazeteci – yazar İbrahim Sediyani’nin kişisel haber – düşünce sitesi olan Sediyani Haber, kişisel bir site olduğu halde piyasadaki belli camiâlara ve cenahlara ait sitelerden daha fazla bir okur kitlesine sahip ve daha çok takip ediliyor. Asya’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Yeni Dünya Kıtaları’na her gün 100’e yakın ülkeden girişin yapıldığı Sediyani Haber sitesi, bir insanın tek başına bir medya kuruluşu gibi çalışabileceğini, bir kişinin tek başına gazete olabileceğini gösteriyor.

     Sediyani Haber sitesi editoryası olarak, bu büyük ilgi nedeniyle bizleri hakikaten mahcup etmiş olan sevgili halkımıza en kalbî duygularımızla teşekkür ediyoruz.

     Kamuoyunun sitemize gösterdiği teveccühe – Allah’ın izniyle – layık olmaya çalışacağız.

     Söz veriyoruz.

     SEDİYANİ HABER

     – Erdemli bir toplum, aydınlık bir ülke –

     1 KASIM 2020

 

200 Total Views 1 Views Today
Twitter'da Paylaş     Facebookta Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir