Nisan 2019 İnstagram Paylaşımları

 

isediyani

Kişisel Twitter, Facebook ve İnstagram hesaplarında birbirinden ilginç ve güzel fotoğraflar paylaşan yazar İbrahim Sediyani’nin İnstagram’da Nisan ayında paylaştığı fotoğraflar…

 

     Kendisine ait kişisel Twitter, Facebook ve İnstagram hesaplarında birbirinden ilginç ve güzel fotoğraflar paylaşıp altına düşündüren sözler yazan yazar İbrahim Sediyani’nin bu yılın Nisan ayında İnstagram’da paylaştığı fotoğrafları sitemiz takipçilerinin ilgisine sunuyoruz.

     İşte Sediyani’nin Nisan ayı boyunca paylaştığı birbirinden ilginç ve güzel doğa, hayvan, insan, toplum, çocuk ve kadın, aile, kırsal yaşam ve san’ât fotoğrafları ve onların altına yazdığı düşündüren, anlamlı ve güzel sözler…

     * * *

İbrahim Sediyani’nin Seçim Mesajı http://www.sediyani.com/?p=28292

Farklılıklar zenginliktir.

Ferrari Afrika.

Saklıkent Kanyonu, Fethiye – Muğla.

Fidel Castro ve Malcolm X, Theresa Hotel, New York 1960

Küba lideri Fidel Castro, Kanada’nın şimdiki başbakanı Justin Trudeau’yu kucağında tutarken. Dominika’nın başkenti Roseau’daki New World University Üniversitesi, Justin Trudeau’nun Fidel Castro’nun oğlu olduğunu iddiâ etmiştir.

Doğum günün kutlu olsun, Malcolm. Nice yıllara oğlum.

Yaşadığımız gezegende insandan daha tehlikeli ve zararlı bir mahluk yoktur. Kainâtın en aşağılık, en ırkçı, en barbar yaratığıdır, insan.

“İyi uykular, bebeğim…”

Yeni çalışmam yayında…

Kadın Peygamberler – 3

İbrahim Sediyani

http://www.sediyani.com/?p=28371

“Hadi gelin oynayalım…”

Firar girişimi.

Firdevsî’nin “Şâhname”sinde Makedonyalı Büyük İskender’in Mekke’deki Kâbe-i Muazzama’yı ziyaret edip tavaf ettiğini anlattığı bölüm ve tasviri.

Üç adımlı formülü var, mutluluğun: Önce, kendinizle barışık olun. Sonra, hayatı sevin. Ve en önemlisi, karşınızdaki kişiye değer verin, saygı gösterin. Mutluluk kendiliğinden gelecektir.

“Kımıldamayın, çekiyorum…”

Resim değil, fotoğraf.

Fotoğrafta olmayan 2 şeyi bulunuz…

Frankfurt… Güzel şehrim; senden 10 gün uzak duracağım ey sevgili! Çoook, çok uzaklara gideceğim. Dünya’nın öbür ucuna. Kendine iyi bak…

“Sediyani Seyahatnamesi”nde Şimdi de Sıra “Yeni Dünya”yı Keşfetmeye Geldi

Almanya’da yaşayan gazeteci, yazar, kâşif ve seyyah İbrahim Sediyani, ülke ülke gezerek hazırladığı “Sediyani Seyahatnamesi”nde Latin Amerika ülkelerini de kaleme alması için özel olarak Güney Amerika’ya davet edildi. Sediyani’nin Latin Amerika seyahati 10 gün sürecek.

http://www.sediyani.com/?p=28487

(devamı Arjantin ve Uruguay gezi fotoğrafları)

* * *

     İNSTAGRAM
 
     NİSAN 2019
372 Total Views 1 Views Today
Twitter'da Paylaş     Facebookta Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir